William Petersen

William Louis Petersen

7,5
2 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Petersen

Widziałam Go w bardzo wielu filmach... jest naprawdę bombowy. A rola doktora Gila Grissoma strsznie do niego pasuje... w prost zajefajny aktor xDD Pozdrawiam fanów i fanki Petersen'a. :*

AnkaWi

Petersen jest wspaniały i tak mało znany. Dużą część swojej kariery poświęcił teatrowi i dlatego tak późno zaczął grać w filmach. Niedawno (w tamtym roku) po długiej przerwie wrócił do teatru (nie grał od czasu rozpoczęcia pracy przy CSI)....pisano, że nadal ma nienaganną technikę i nieodparty urok....szkoda, że mnie tam nie było...

Ja też pozdrawiam fanów Billego...

Jorjan

Mimo, że nie chodzę do teatrów to naprawdę poszła bym na sztukę w której grałby Billy, a może pan Billy :D

AnkaWi

No tak...dziecinne imię dla tego "dużego" faceta.
Ale z drugiej strony Billy Joel (lat 58) utknął jeszcze bardziej. Petersena zdrabniają tylko czasami :). I muszę przyznać, że imię bardzo do niego pasuje. Wszystkie Bille to fajne chłopaki ;P

Jorjan

Wiem, że późno, ale czemu Billy? To jakiś jego pseudonim? Wydawało mi się, że ten pan na imię ma William:)

littlelotte52996

Chętnie odpowiedziałabym na to pytanie, ale obawiam się, że ktoś mógłby uznać mnie za niezbyt mądrą tylko z tego powodu, że próbuję wyjaśnić oczywistość. Uważam, że to nie byłoby fair wobec mnie :).

littlelotte52996

" The name's shortened, familiar version in English is Bill, Billy, Will or Willie. A common Irish form is Liam."

gatecrasher

Aha. Dziękuję bardzo. To z brytyjskiej wiki?

littlelotte52996

Prosze. Tak, z wiki. Bill to zdrobnienie :-)

gatecrasher

Nie wiedziałam, zawsze wydawało mi się, że Bill to osobne imię. W każdym razie dziękuję za informację:)

AnkaWi

Ale co tak naprawdę powoduje tą "bombowość"? Jaka to jest ta niezwykła cecha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones