William Petersen

William Louis Petersen

7,5
2 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Petersen

Dobry aktor, znany głównie z nieco zapomnianego filmu "Czerwony smok" ("Manhunter") z 1986 roku, w którym świetnie zagrał agenta Grahama, ścigającego tytułowego psychopatę oraz z filmu "Żyć i umrzeć w Los Angeles", gdzie ścigał kolejnego szaleńca - Willema Dafoe.
Powrócił w dobrym stylu, grając jedną z głównych ról w niezłym serialu "Kryminalne zagadki Las Vegas". Od tamtych lat trochę mu przybyło kilogramów, niestety.

Motortown

Bardzo przepraszam - ostatnio znowu schudł (patrz 7 sezon CSI:). W końcu jak ma się żonę z 15 lat młodszą to trzeba trochę dbać o siebie :)

użytkownik usunięty
Motortown

;)
Podoba mi się pierwsze zdanie:
"Dobry aktor, ZNANY głównie z nieco ZAPOMNIANEGO filmu..."
Trochę to jakoś bezsensu, ale wiem co miałeś na myśli.

Motortown

Tam niestety. Akurat Williamowi kilogramy uroku i seksowności nie odbierają w najmniejszym stopniu. Tyle że na zdrówko szkodzą, więc dobrze że schudł :)

EineHexe

No właśnie chyba z powodów zdrowotnych schudł, bo miał jakiś czas temu podobno problemy z sercem :/

Motortown

Bardzo dobry aktor, szczególnie w latach 80. miał dobrą passa. Obecnie powrócił z dobrym skutkiem w popularnym serialu CSI.

ABEL

"Dobry aktor, znany głównie z nieco zapomnianego filmu" - tu jest wbrem pozorom więcej sensu niż bezsensu. Niezależnie jak bardzo byśmy go lubili tak wygląda prawda :) Tylko od kiedy zlikwidował sobie "L." w napisach ?? Bo jakoś to przespałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones