William Petersen

William Louis Petersen

7,5
2 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Petersen
Rob_Rock

Malo kto ten film kojarzy. Mimo, ze uwielbiam Hopkinsa w roli Lektera to ta wersja jest znacznie lepsza od "Czerwonego smoka".Moze wlasnie dlatego, ze Graham bardziej wyrazisty, a nie taki zbity pudel.

Rob_Rock

Super temat
5 słow i 3 kropki

Dude_

Gimnazjalistko, gdybyś stosowała na końcu swych "zdań" kropkę, nie musiałbym statystycznie nadrabiać tych braków...

Wiem trollu, że nadal cię boli, swędzi i piecze... Może przesadzasz z nadmiernym ćwiczeniem zwieraczy z kumplem?

http://i261.photobucket.com/albums/ii70/Rob_Game/BD.jpg?t=1389548285

hłe, hłe, hłe...

Rob_Rock

Może i kropki umiesz stawiać za to ze zdaniami to już gorzej.
Jestem też zdania że jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej milczeć ale nie zabraniam Ci zakładania tych fascynujących tematów.

Ps. nikt Ci nie będzie wchodził na jakieś linki, sorry ale mnie nie śmieszysz nawet.

A do innych czytających to pamiętam jak mi na prywatną wiadomość napisałeś swoje żale z łezkami w oczach że Ci tu trolluje.
Przepraszam i postanawiam się poprawić.

Dude_

Dude, przestań opowiadać te bzdury, gdyż poza Tobą samym nikt w to brnąć nie zamierza.

Nie mam zielonego pojęcia o jakiej wiadomości wspominasz. Zresztą to nie jest ważne.

Nie wiem skąd ta zawiść z Twojej strony, ale skoro daje Ci to jakąś satysfakcję, to sobie ją miej i bądź zadowolony.

Ja z kolei pamiętam, że na jednym z forów, ktoś próbował poznać istotę znaczenia "TOP TEN". Jaki jest jej sens, skoro, każdy film ma skalę do subiektywnej oceny? Odpowiedzieć nie zamierzałeś. O ile pamiętam, tamten dialog z forumowiczami i Tobą, zszedł do poziomu mało wysmakowanych inwektyw. To taka jest Twoja propozycja budowy konstruktywnego dialogu, który ma coś wnosić?

Jeżeli masz takie ambicje, aby coś tworzyć, to wykaż się. Dodaj kilka kontrybucji, udzielaj się. Gwarantuję, że można mieć satysfakcję z dzielenia się informacjami o ulubionych filmach - zwłaszcza gdy to dotyczy np. ciekawostek filmowych.

P.S.
Rozumiem, że o filmach nigdy rozmawiać nie zamierzałeś?

Tak, tak - wiem trzy kropki...

Rob_Rock

Gimnazjalistko, gdybyś stosowała na końcu swych "zdań" kropkę, nie musiałbym statystycznie nadrabiać tych braków...

Wiem trollu, że nadal cię boli, swędzi i piecze... Może przesadzasz z nadmiernym ćwiczeniem zwieraczy z kumplem?

http://i261.photobucket.com/albums/ii70/Rob_Game/BD.jpg?t=13...

hłe, hłe, hłe...


aha o tym poziomie mówisz

Dude_

Tak, przyznaję, że było to nad wyraz mało eleganckie i niskiego lotu. Jednakże prowokowałeś mnie od bardzo długiego czasu - nieprawdaż?

Ale z drugiej strony:

http://www.filmweb.pl/film/Adwokat+diab%C5%82a-1997-2/discussion/Al+Pacino.,1738 376

Nie będę przytaczał innych wątków, gdyż nie mam na tyle determinacji, aby je wyszukiwać i nie są one po prostu warte, aby się nad mini rozwodzić. Są dużo ważniejsze rzeczy.

Dude, zachowaj należyty obiektywizm i zadaj sobie pytanie, do czego to zmierza i kto to rozpoczął?

Jeśli widzisz w tym sens - ok, nie będę Ci utrudniał. Jeśli nie, to zapraszam do dyskusji o filmach.

Decyzja należy do Ciebie.

Rob_Rock

Tamten temat też był super. Jeszcze jakaś babka tam wyskoczyła bo napisałem słowo z błędem. Ja nawet tego nie czytałem tylko przejrzałem wtedy i teraz.

Weź się zastanów jakby wszystkie dyskusje były tego typu. Każdy zakładał by temat typu" "Lubie ten film bo jest ładny...", "Ten aktor zagrał tu fajnie..." itd.
To jest Twoja forma dyskusji ja za taką dziękuje.

Dude_

A to dziwne. Wszak wielokrotnie dawałeś dowód wręcz maniakalnego zainteresowania moimi wpisami w stylu, który obiektywnie można nazwać "trollowaniem".

Jaki był tego sens? Mam nadzieję, że w ten sposób nie próbowałeś mnie podrywać :)

Ale tak na poważnie. Widzisz Dude, sądzę, że niektórzy mają różne oczekiwania od życia i rożne rzeczy dają im poczucie dowartościowania i satysfakcji. Nie chcę "przestrzelić", aby Cię nie urazić, ale to najprawdopodobniej odnosi się również do Ciebie.

Przepraszam za porównanie, ale twoje zachowanie, trąci chyba jakąś obsesją, więc tym co teraz piszesz, chyba zaprzeczasz sam sobie.

Zresztą nie jest to dla mnie istotne. Owszem mogłoby to być ciekawe, gdym trafił np. na nieokiełznanego indywidualistę, znającego się na kinie lub muzyce rockowej - ZWŁASZCZA w wymiarze wymiany poglądów gry na instrumencie.

Przykro mi, ale śmiem twierdzić, że "trollowanie" jest do bólu wtórne i bardzo nudne. Takich osób są tysiące - nic ciekawego, ani oryginalnego. Z uwagi na fakt, że to jest w pewnym sensie swobodny portal, wiec rób sobie co tylko uważasz za stosowne.

Tak czy inaczej, życzę Ci powodzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones