Gary Sinise

Gary Alan Sinise

8,5
15 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Sinise

Vance Wilkins (Matka) w filmie "W Księżycową Jasną Noc"

czekam na opinie...

sergeant_matt_baker

a ja tak nie uwazam.. rola Matki mnie jakos nie powalila. Jak dla mnie to jako porucznik Dan Taylor byl najlepszy i juz! ;)

A_li_gator

Jak by nie patrzeć, Mac Taylor z "CSI:NY" to on.

Shiloh

w tym serialu tez wcale nie jest powalajacy! eh! nic sie ludzie nie znacie..

A_li_gator

Dla mnie to jego najsłabsza rola z tych jakich znam, aż niemogę sie nadziwić, że tak doskonały aktor może grać tak sztucznie, dla mnie on jest najsłabszą częścią tej serii, która przy CSI Las Vegas marnie się zreszta prezentuje.

Shiloh

lubie go w tym serialu...spoko rola, nie swietna ale dobra

sergeant_matt_baker

Jak dla mnie najlepszy był w "Prawdziwych kłamstwach" :) Pokazał, że potrafi świetnie grać postacie komediowe.

mike_3

Oczywuście dałem plame w "Prawdziwych kłamstwach" grał Paxton, zawsze myle tych dwuch aktorów :):)

sergeant_matt_baker

Polecam "Myszy i ludzie" dla mnie rewelacja i to pod każdym względem. Sinise jako aktor i reżyser.
A sam film...przepiękny, głęboki i mądry. Ekranizacja prozy Steinbecka lepsza, moim zdaniem, od książki.

newcastle

dla mnie zawsze bedzie porucznikiem Danem z "forresta gumpa":). jest naprawde świetnym aktorem!!

sergeant_matt_baker

Mi najbardziej przypadł do gustu grając w "Impostor". Swietny acz niedoceniony aktor.

Taurus

Według mnie najeklpszy był w Forrescie Gumpie. poza tym bardzo pdobały mi się z nim Bastion i Apollo 13.

fidelio

zdecydowanie najlepszy w filmie 'Myszy i ludzie", wcale nie mniej dramatyzcny niż nieszczęsny Lennie

lollii

Midnight Clear i Forrest Gump - jego najlepsze filmy....

sergeant_matt_baker

Najlepiej zagrał porucznika Dana w 'Forrest Gump' ;) Mi się nawet podobał 'Impostor' z jego udziałem.

georgeoff

w "Forrest Gumpie" i w "Myszach i ludziach" zdecydowanie chociaż w "Księżycową..." równierz wspaniale zagrał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones