Gary Sinise

Gary Alan Sinise

8,5
15 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gary Sinise

Niech ktoś mi powie

użytkownik usunięty

Czy ja jestem jakaś dziwna, że facet mi się podoba ? ;p Jak nie patrzeć, jest brzydki, ale ma w sobie coś, co mnie kręci, zwłaszcza jak gra złe charaktery ;p

jest przystojny...zwyczajny facet, potencjalny kandydat na meza

k_8guru

kandydat na potencjalnego idealnego męża!

Nie jesteś dziwna tylko... ORYGINALNA! Przysojny jest, ale ja najbardziej z aktorów lubię K. Sutherlanda - mam najdziwniejszy gust ze wszystkich ;) Pozdro dla fanów CSI: NY i 24 godzin!!!

Bauer_girl

Też go bardzo lubię :), ale mój ulubieniec od zawsze to Christopher Lambert i te jego spojrzenie :)

Też tak czasami mam;) On jest tylko jednym z wielu w sumie "niezbyt ładnych" aktorów, muzyków i innych facetów, którzy mi się podobają;) i też tego nie rozumiem. A czarne charaktery podobają mi się od zawsze najbardziej:D To dopiero jest oznaka chorobowa...

Nie martw się-nie jesteś jedyna!!! Mi on też się cholernie podoba!!! Ma coś w oczkach i ten tajemniczu uśmieszek... :)Takich facetów lubie!!!

Jak widać nie jesteś dziwna, popatrz tylko ile osób Cię popiera... no chyba że wszyscy jesteśmy dziwakami :))) Bo i ja się dołączę:) Pozdrawiam fanów Gary'ego

Ajcia

No ;)
Na pewno nie jesteś dziwna ;)
Ja też go lubię :) Za CSI, jak narazie.
Za to koleżance on przypomina mojego wychowawcę ;o !! Moim zdaniem ani trochę... :P

użytkownik usunięty
Rika

Wow ;p Powiem tylko tyle: koleżance z wychowawcą zazdroszcze hah :)

Ten gościu jest także moim wychowawcą :D W sumie to nawet nienajgorzej, choć wychowawca jest taki... mało ciekawy i ogólnie nie tego :/
Ale przez nią teraz i mnie się Gary z nauczycielem kojarzy :D

Rika

Załatw mi przeniesienie do twojej klasy!!! Też chcę mieć takiego wychowawcę!!! :)

Marcia1013

xDxDxD
xDxD
xD

no nie wiem, czy byś chciała xD

Rika

bardzo bym chciała!!! Ja mam wychowawczynie- flegmatyczka, otyła ropucha!!! Masakra... :( A Gary;ego mieć w zamian niej to MARZENIE!!! :D

mrau, on jest rewelacyjny!!!
I wcale nie jest brzydki, bardzo przystojny ;)
I rewelacyjny aktor!

użytkownik usunięty
evay

A zważając na odstęp czasu, który nas dzieli od pierwszego postu, proszę o nie odbieranie tego wątku na serio i przymrużenie oka wszystkich traktujących ten portal poważnie (Chociaż nie wiem jak jeszcze można go tak odbierać biorąc pod uwagę wszystkie fora na filmwebie ;P)

Ach, strandardowo się dopiszę i powtórzę po wielu: "Nie jesteś dziwna." :]

Madeleine29

*standardowo ;-)

Dziwna na pewno nie jesteś;) Gary raczej należy do facetów, którzy powinni sie podobać, a do brzydkich to on raczej nie należy xD Ja, cenie go zarówno za role w filmach jak i za jego działalność poza ekranem...
Uwaga! uwaga! już niedługo równo 1000 głosów będzie;P pozdro;*

Mi się też podoba. Jest bardzo dobrym aktorem. Lubię go w każdej roli, nawet w małym epizodzie. Brzydki na pewno nie jest. W odróżnieniu do wielu ładnych aktorów ma interesującą osobowość i charyzmę.

Nie jesteś dziwna, mnie się także on podoba :). Ale na pierwszym miejscu stawiam Horatio Caina (David Caruso), tego rudzielca wprost uwielbiam :)))

Ani trochę nie jesteś dziwna! Mi też się bardzo podoba tak jak tobie. Pozdrawiam fanów CSI New York! No i Gary'ego!

użytkownik usunięty

Skoro ty jesteś dziwna, to ciekawe jaka ja jestem - mi się bardzo podoba Javier Bardem...;-) A on nie jest ani trochę 'ładny', ale za to ma coś w sobie. A to jest najważniejsze. A Gary wcale nie jest brzydki. Bardzo 'interesujący' mężczyzna...;-)

Nie, nie jesteś dziwna ;DD Ja też tak mam ;pp I też nie uważam że jest najpiękniejszy ale jest jakiś taki.... noo... fajny ;P

Jest cuuuuuuuuudowny :)
I to nie koniecznie jako zły charakter.

elfka77

Moja mama mówi, że fajny facet z niego (kobita ma 43 lata :)), jak to czytam dochodzę do wniosku, że tak jest. Choć wolę oczywiście kobiety, ale ocenię go jak facet faceta, wg mnie nic mu nie brakuje. Dobry aktor, cenię go za "Okup" i "Forrest'a Gump'a".

czesiek1986

Nie jestes dziwna :) Mnie tez sie podoba a mojej mamie (56 lat) to juz masakra.. chyba się zakochała ;)
Mnie się on podoba od filmu "Misja na Marsa", wtedy 1 raz go ujrzałam :)
Rowniez sobie tak myslalam.. ma on taką trochę inna od pozostałych fizjonomię twarzy, ale mi się bardzo podoba, ma to "cos" ;)

irenn_p

Obejrzyjcie go w "Myszach i ludziach", tam jest piękny.

On nie jest brzydki, jest bardzoo ładny :D
I mi też się podoba, może bardziej z charakteru, ale z wyglądu również ;d

Jako facet mogę powiedzieć, że zazdroszczę mu jego ironicznego uśmiechu, który często pojawiał się w "Of Mice And Men". ;]

Hmm według mnie to atrakcyjny facet.
Ma w sobie to 'coś'

W takim razie ja też jestem nienormalna, bo mnie się także Gary szalenie podoba :). Facet ma w sobie to "coś", w jego twarzy jest coś tak hmm ironicznego i to jest fajne :). Po za tym, bardzo go lubię za film "Forest Grump" i "Misja na marsa" :)))

quarkgirl

i ta klata w Forreście :))))))))............

white_satin

a do tego jeszcze w "Misji..." mmmm ;D ...........

Ja uważam,że on wcale nie jest brzydki,ale oczywiście to zależy co się komu podoba.Ja np. lubię starszych facetów i mnie się on podoba.Najbardziej lubię jego role w CSI Nowego Jorku,ale w Forest Gampie też bardzo fajnie zagrał.Facet jest na prawdę spoko ;)

agalinho

uśmiech ma fajny ;]
taki hmm.. ironiczny?

krolowa_sniegu_2

Rewelacja. Moim zdaniem, ten aktor jest bardzo przystojny! :)

Nie jesteś dziwna!

Ja również dołączam do fanek Gary'ego Sinise'a. Ma facet w sobie to coś co przyciąga wzrok! <3

Roulett

Ta, ma to coś, czego brakuje całej masie młodszych od niego aktorów. Może też jestem dziwna, ale wolę Sinisa od B. Pitta i kilku innych etatowych hollywodzkich przystojniaków razem wziętych.

No to witaj w klubie. Bo mimo tych 54 lat, Sinise wygląda baaardzo atrakcyjnie...:)
Spodobał mi się dopiero w "CSI:NY"... a najlepiej zagrał porucznika w "Foreście";)

Jesteś w 100% normalna. Mi on taż totalnie się podoba, tyle że on jest ode mnie 40 lat starszy!!! No ale cóż. I z tym, że ma oś w sobie masz rację.Kurka tak chciałabym go mocno poznać!!!!!!!

tak jestes dziewna!! i wg mnie wszystkie jestescie dziewne!! nie wiem jak w innych filmach ale w CIA widac ze przeszedl serie operacji albo jakis lifting, albo przynajmniej botoxu tone wstrzykneli i mu cala geba od tego zesztywniala! przeciez poza otworem gebowym to nic mu sie tam nie porusza. Tak samo moglby grac gdyby zdjecie z gazety przykleili mu na twarzy i tylko dziure na usta zrobili!!! nasi chirurdzy sa chyba lepsi bo ibiszowi jakas mimika zostala! zreszta patrzac na wiek tego goscia to jestem przekonany ze mu niezle mu ta maske ponaciagali!

krawczyk_2

odezwał się amator mimiki aktorskiej :/ czy porównywanie Gary'ego Sinise z
Krzysztofem Ibiszem ma w ogóle jakiś sens?

powiem tylko, że niektórym ludziom po prostu brakuje w głowie sygnału
ostrzegającego przed tym, że za chwilę palną coś tak głupiego i
idiotycznego, że ciężko to zrozumieć i nie zacisnąć zębów z irytacji..

a co do głównego tematu.. nie jesteś dziwna :) Gary ma w twarzy to coś, co
sprawia, że miło się na niego patrzy :D

Wcale nie jest brzydki. No, może teraz nie jest najpiękniejszy, ale też trudno oczekiwać od aktorów, żeby się nie starzeli. Natomiast w starszych filmach, jako trochę młodszy facet jest przecież w porządku. Może nie jest "hollywódzko przystojny", ale interesujący. Nie widzę nic dziwnego w tym, że się komuś podoba (choć mnie samej umiarkowanie)...

Ble987

ma w sobie coś choć jest już wiekowy hmm;> zreszta kto poweidzial ze facet ma byc wymuskana laleczka?;)

Mój Boże, nazwanie Gary'ego brzydkim to największa zbrodnia ludzkości. Jeszcze parę lat temu spokojnie można by go umieścić w TOP 50 najprzystojniejszych aktorów ever.

Gościu ma 56 lat. Ja bym mu dała najwyżej 45. Ma coś w sobie. Coś takiego co sprawia że kiedykolwiek go widzę rozpływam się w środku... Nienormalni są Ci, którzy twierdzą inaczej! :DD
<33

Nie jesteś jedyna, co zresztą widać na tym forum :) Mnie się On też podoba, ma w sobie to "coś", rewelacyjny aktor, no i gra na basie :)

Karina_15

Nie martw się - jedyna nie jesteś. Jak już zostało wspomniane, facet ma w sobie to "coś", jest taki.. przyjemny dla oka ;) Bardzo go zresztą lubię jako aktora.

Marvels

Też przyznaję, że mi się podoba. Jak tu piszecie On ma w sobie to ''coś''. Jest taki niesamowity..... I nie wygląda na 56 lat :)

alutka888

To będzie spam, ale zgadzam się... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones