PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393551}
5,1 1 242
oceny
5,1 10 1 1242
Psych:9
powrót do forum filmu Psych:9

Trzyma w napięciu , ma klimat, dobra gra aktorów, ciekawy scenariusz.

Tylko ta ocena na filmwebie pewnie jak w wypadku innych horrorów wynika z tego ,że jest tu dużo dzieci i generalnie ludzie nie doceniają horrorów tylko wolą komedie bo nawet najgłupsza komedia najczęściej ma ocenę powyżej 6 a horrory dobrze jak mają 5.
Nikt nie wpadnie na to aby nie oceniać filmu z kategorii której się po prostu nie lubi

Ale wracając do filmu rewelacyjna Sara Foster ( jej wygląd w filmie po prostu super ,powinna jednak być brunetką, idealnie do niej pasuje ).
Michael Biehn jak zwykle super poziom. Nawet szkoda ,że było go tak mało.
No i jak pisałem wyżej film ma klimat i trzyma w napięciu.

Bardzo fajny film

ocenił(a) film na 1
Anteaus

Bredzisz człowieku, jestem fanem horrorów i nie mam nastu-lat, Michael Biehn faktycznie był super, ale w Terminatorze i to wszystko co dobrze zagrał, tak jak pisałem w poprzednim poście film słaby, żeby nie powiedziec nędzny. Jeżeli chcesz obejrzec dobry horror ostatnich lat obejrzyj "Kobietę w czerni" z "Harry Potterem" w roli głównej bo "Psych 9" to dno, nawet ja bym za tą kasę lepiej to wyreżyserował. Nie mogłem uwierzyc kiedy znajomy powiedział mi, że fajnym serialowym "horrorem" (w " ", ponieważ łączy różne wątki), jest "Supernatural", ten serial ma więcej jaj niż 100 produkcji w stylu "Psych 9". Nie wiem ile masz lat człowieku, ale jeżeli widziałeś w tym horror, to chyba jeszcze pieluchami nos wycierasz.

ocenił(a) film na 7
silencer7

Odezwał się stary dziadzia z garbem który sznurówki wiąże na stojąco

Jeżeli wolisz najpierw wymienić uprzejmości to mogę Ci napisać ,że jesteś bystry jak woda w klozecie pseudo-fanie horrorów. Jeżeli Michael Biehn dla Fana horrorów kojarzy się z z rolą w 'Terminatorze" a nie ma zielonego pojęcia o tym ,że zagrał niezapomnianą rolę Kaprala Hicksa w takim filmie jak "Obcy - decydujące starcie" to można by powiedzieć ,że wszystko w temacie i dalszy komentarz ideowy jest zbędny,Nie masz zielonego pojęcia o filmach i nawet nie wiesz o czym piszesz.
A dla takich właśnie ludzi którzy nie mają żadnej merytorycznej wiedzy o filmach jedyny argument w dyskusji to taki ,że jesteś pewnie młodszy bo masz inne zdanie jak ja.

ocenił(a) film na 1
Anteaus

W d****ie byłeś nie w lesie, g****wno widziałeś nie wilka. T o jeżeli chodzi o Twoje merytoryczne podejście do tematu. Nie chce mi się z Tobą polemizowac, bo szkoda mi na Ciebie czasu syneczku. Jeżeli oglądniesz kiedyś jakiś dobry film to daj znac, a jeśli nie to obejrzyj jeszcze raz Psych 9 i zjedź sobie na ręcznym skoro jesteś zachwycony tym g...nem (nie wiem jak ta dewiacja się nazywa). Nie trudź się na odpisywanie, ja skończyłem.

ocenił(a) film na 1
Anteaus

Wybacz, ale krew się we mnie gotuje, jak czytam, że zwolennik takiego g...na chce doradzac cokolwiek fanom horrorów.

ocenił(a) film na 7
silencer7

Stary nie musisz przepraszać napisz tylko gdzie taka żyzna gleba jest, że takie dorodne buraki rosną?

ocenił(a) film na 1
Anteaus

To nie wiesz gdzie mieszkasz synku? W Łodzi, tam najdorodniejsze buraki rosną.

ocenił(a) film na 7
silencer7

Synek to ciebie robił dziadzia. Ja przynajmniej nie wstydzę się tego gdzie mieszkam. No ale jak się mieszka pod wsią w Wąchocku to wszystko jasne bo tam "Obcego" w kinach nie puszczali

ocenił(a) film na 1
Anteaus

Film naprawdę nędzny brak słów na dalszy komentarz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones