PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12136}

Żyć i umrzeć w Los Angeles

To Live and Die in L.A.
7,1 4 883
oceny
7,1 10 1 4883
7,2 8
ocen krytyków
Żyć i umrzeć w Los Angeles
powrót do forum filmu Żyć i umrzeć w Los Angeles

Wczoraj obejrzałem wreszcie ten film w TVP1. Szukałem go od dłuższego czasu, ponieważ słyszałem że twórcy gry komputerowej Grand Theft Auto czerpali z tego filmu pomysły do swojej gry. Zdziwiło mnie że wszędzie są wyczerpane zapasy na DVD, bo chciałem nawet kupić ten film z sklepach wysyłkowych (cena była atrakcyjna). Nawet w sieciach p2p nie było tego filmu. W końcu jednak zobaczyłem film w TV, za co dziękuję serdecznie panu prezesowi :) Film rzeczywiście jest świetny. Reżyser to mistrz zabawy z widzem, co chwilę mamy tu jakieś zwroty akcji i powiem szczerze nie domyśliłem się zakończenia, a było ono niezwykle zaskakujące. Scena pościgu jest świetna, i pokazuje że bez tych wszystkich bullet timeów można storzyć świetne kino akcji, które jest bardzo realistyczne dzięki temu. Fajnie zagrali aktorzy, mój ulubiony aktor Turturro wypadł znakomicie, a Dafoe stworzył niezwykle demoniczną postać prawdziwego skórwiela :) Fajna była też muzyka i motyw przewodni. Film gorąco polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones